Regulamin urodzin

1.Wstępnej rezerwacji dogodnego dla Państwa terminu urodzin można dokonać telefonicznie lub osobiście.
2.Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłacenie zadatku w wysokości 100 zł. Bezpośrednio w sali zabaw lub przelewem na konto wskazane w umowie o organizację przyjęcia urodzinowego. Pozostała kwota wpłacana jest w dniu imprezy.Zadatek jest bezzwrotny w przypadku odwołania imprezy przez zamawiającego lub przeniesienia urodzin na inny termin. Potwierdzeniem rezerwacji nowego terminu jest wpłacenie zadatku w wysokości 50 zł.
3.Sala urodzinowa jest udostępniona na dwie godziny. Przyjęcie rozpoczynamy i kończymy punktualnie.
4.Organizator wraz z gośćmi proszony jest o przybycie do Sali Zabaw 15 min. przed rozpoczęciem imprezy oraz opuszczenie sali zabaw maksymalnie 15 minut po zakończeniu przyjęcia. Rodzice są proszeni o zwolnienie stolików przy barze maksymalnie 20 minut po zakończeniu przyjęcia. Istnieje możliwość przedłużenia zabawy za dodatkową opłatą-80 zł./godzina/grupa do 10 dzieci, 100 zł./godzina/grupa powyżej 10 dzieci. Przedłużenie dotyczy tylko zabawy na sali zabaw. Jeżeli goście urodzinowi zdecydują się na korzystanie z sali zabaw po zakończeniu urodzin, a organizator przyjęcia nie skorzysta z opcji przedłużenia urodzin, są zobowiązani do wykupienia biletów wstępu wg obowiązującego cennika.
5.W czasie imprezy urodzinowej dzieci (Jubilat oraz zaproszeni goście) pozostają pod opieką rodziców lub pełnoletnich opiekunów.
6.Organizator jest zobowiązany potwierdzić ostateczną liczbę gości na dzień przed planowanym przyjęciem.W przypadku przybycia większej liczby gości niż deklarowana, opiekun Jubilata dopłaca za każdą kolejną osobę zgodnie z obowiązującym cennikiem. Sala zabaw umożliwia obsłużenie maksymalnie 3 gości więcej niż widnieje w ostatecznym potwierdzeniu.
7.W przypadku przybycia mniejszej liczby gości, niż zadeklarowana, opiekun jest obciążany opłatą za ilość osób potwierdzoną na dzień przed przyjęciem.
8.Sala urodzinowa, w czasie trwania imprezy jest do wyłącznej dyspozycji dziecka – Jubilata oraz jego gości.
9.Rodzice Jubilata oraz rodzice zaproszonych gości nie są obciążani kosztami za wstęp.
10.Przyjęcia na sali urodzinowej są organizowane dla grup powyżej 10 osób lub gdy zamawiający pokryje koszty za 10 dzieci, mimo mniejszej liczby gości.
11.Cennik :
udekorowana sala urodzinowa na wyłączność dla Jubilata i jego gości podczas wstępu na urodziny –  (2h) oraz stoliki przygotowane dla dorosłych gości –  100zł,
dodatkowo wstęp dla każdego dziecka: od poniedziałku do piątku 35 zł, w sobotę, niedzielę oraz święta 40 zł
Cena wstępu obejmuje:
zastawa kolorowa (talerzyki, łyżeczki, kubeczki, serwetki, raca tortowa)
gadżety imprezowicza (czapeczki, słomki)
poczęstunek: (owoce sezonowe,różne ciasteczka,chrupki kukurydziane, chrupki smakowe, paluszki, popcorn, batoniki, żelki/pianki, cukierki czekoladowe i owocowe,napój jabłkowy, woda),
prezent dla Jubilata,
obsługę urodzin,malowanie buziek lub wspólne wykonanie kolorowego plakatu – super pamiątka dla Jubilata
2 godziny zabawy w sali zabaw,
Dodatkowo płatne:
program animacyjny (2 godz.), tematyka ustalana indywidualnie – 140 zł, zaproszenia(dostępne w sali zabaw) – 1,5 zł/szt
skręcanie balonów – 3 zł/sztuka,szampan dla dzieci 13 zł.
piniata wypełniona słodyczami – 130 zł/szt, lody cools duże 9 zł, małe 6 zł
przedłużenie zabawy – grupa do 10 dzieci-80 zł/godzina, grupa powyżej 10 dzieci – 100 zł/godzina,zastawa jednorazowa dla rodziców – 10 zł (zestaw dla wszystkich gości).
12.Tort dostarcza zamawiający, na własną odpowiedzialność.
13.Organizator zabrania wnoszenia własnego jedzenia i napojów na przyjęcie urodzinowe (oprócz tortu) zarówno na salę urodzinową, jak i do kawiarenki. Wyjątek stanowi ciasto przyniesione dla rodziców.
14.Poczęstunek, który jest zapewniony, jest poczęstunkiem dla dzieci. Poczęstunek dla rodziców (kawa, herbata, napoje, lody, ciepłe przekąski itp.) jest serwowany za dodatkową opłatą, zgodnie z cennikiem obowiązującym w kawiarence.
15.Ze względów higienicznych poczęstunek przygotowany dla dzieci może być spożywany wyłącznie na sali urodzinowej.
16.Za ewentualne zniszczenia na osobie lub mieniu koszty ponosi organizator przyjęcia.
17.Wszyscy uczestnicy urodzin zobowiązani są do przestrzegania ogólnego regulaminu Sali Zabaw oraz regulaminu urodzin.
Dziękujemy.
NR KONTA: 89124010951111001006242542