Regulamin urodzin

1.Wstępnej rezerwacji dogodnego dla Państwa terminu urodzin można dokonać telefonicznie lub osobiście.
2.Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłacenie zadatku w wysokości 100 zł. Bezpośrednio w sali zabaw lub przelewem na konto wskazane w umowie o organizację przyjęcia urodzinowego. Pozostała kwota wpłacana jest w dniu imprezy.Zadatek jest bezzwrotny w przypadku odwołania imprezy przez zamawiającego lub przeniesienia urodzin na inny termin. Potwierdzeniem rezerwacji nowego terminu jest wpłacenie zadatku w wysokości 50 zł.
3.Sala urodzinowa wynajmowana jest na dwie godziny. Przyjęcie rozpoczynamy i kończymy punktualnie.
4.Organizator wraz z gośćmi proszony jest o przybycie do Sali Zabaw 15 min. przed rozpoczęciem imprezy oraz opuszczenie sali zabaw maksymalnie 15 minut po zakończeniu przyjęcia. Rodzice są proszeni o zwolnienie stolików przy barze maksymalnie 20 minut po zakończeniu przyjęcia. Istnieje możliwość przedłużenia zabawy za dodatkową opłatą-50 zł./godzina/grupa do 10 dzieci, 80 zł./godzina/grupa powyżej 10 dzieci. Przedłużenie dotyczy tylko zabawy na sali zabaw. Jeżeli goście urodzinowi zdecydują się na korzystanie z sali zabaw po zakończeniu urodzin, a organizator przyjęcia nie skorzysta z opcji przedłużenia urodzin, są zobowiązani do wykupienia biletów wstępu wg obowiązującego cennika.
5.W czasie imprezy urodzinowej opieka nad uczestnikami jest sprawowana przez rodziców (opiekunów) Jubilata. Zamawiający przyjęcie jest odpowiedzialny za zapewnienie dzieciom będącym na przyjęciu należytej opieki.
6.Organizator jest zobowiązany potwierdzić ostateczną liczbę gości na dzień przed planowanym przyjęciem.W przypadku przybycia większej liczby gości niż deklarowana, opiekun Jubilata dopłaca za każdą kolejną osobę zgodnie z obowiązującym cennikiem. Sala zabaw umożliwia obsłużenie maksymalnie 3 gości więcej niż widnieje w ostatecznym potwierdzeniu.
7.W przypadku przybycia mniejszej liczby gości, niż zadeklarowana, opiekun jest obciążany opłatą za ilość osób potwierdzoną na dzień przed przyjęciem.
8.Sala urodzinowa, w czasie trwania imprezy jest do wyłącznej dyspozycji dziecka – Jubilata oraz jego gości. Czas wynajmu sali urodzinowej jest liczony od ustalonej godziny.
9.Rodzice Jubilata oraz rodzice zaproszonych gości nie są obciążani kosztami za wejście.
10.Przyjęcia na sali urodzinowej są organizowane dla grup powyżej 10 osób lub gdy zamawiający pokryje koszty za 10 dzieci, mimo mniejszej liczby gości.
11.Cennik przyjęcia:
wynajęcie sali urodzinowej (2h): 80zł,
dodatkowo za każde dziecko: od poniedziałku do piątku 27 zł, w sobotę i niedzielę 32 zł
Cena obejmuje:
zastawa kolorowa (talerzyki, łyżeczki, kubeczki, serwetki, raca tortowa)
gadżety imprezowicza (czapeczki, słomki)
poczęstunek: (różne ciasteczka,chipsy, chrupki smakowe, paluszki, popcorn, batoniki, żelki/pianki, cukierki czekoladowe i owocowe, draże,owoce, napój jabłkowy lub pomarańczowy, woda),
prezent dla Jubilata,
obsługę urodzin,animacje/malowanie buziek
2 godziny zabawy na sali zabaw,
Dodatkowo płatne:
program animacyjny (2 godz.), tematyka ustalana indywidualnie – 130 zł, zaproszenia(dostępne w sali zabaw) – 1,5 zł/szt
skręcanie balonów – 3 zł/sztuka,szampan dla dzieci 13 zł.
piniata wypełniona słodyczami – 100 zł/szt, lody cools duże 9 zł, małe 5 zł
przedłużenie zabawy na sali:grupa do 10 dzieci-50 zł/godzina, grupa powyżej 10 dzieci – 80 zł/godzina,zastawa jednorazowa dla rodziców – 5 zł (zestaw dla wszystkich gości).
12.Tort dostarcza zamawiający, na własną odpowiedzialność.
13.Organizator zabrania wnoszenia własnego jedzenia i napojów na przyjęcie urodzinowe (oprócz tortu) zarówno na salę urodzinową, jak i do barku. Wyjątek stanowi ciasto przyniesione dla rodziców.
14.Poczęstunek, który jest zapewniony, jest poczęstunkiem dla dzieci. Poczęstunek dla rodziców (kawa, herbata, napoje, lody, ciepłe przekąski itp.) jest serwowany za dodatkową opłatą, zgodnie z cennikiem obowiązującym w barku.
15.Ze względów higienicznych poczęstunek przygotowany dla dzieci może być spożywany wyłącznie na sali urodzinowej. W przypadku imprezy organizowanej w barku – przy specjalnie przygotowanych stolikach w barze.
16.Za ewentualne zniszczenia na osobie lub mieniu koszty ponosi organizator przyjęcia.
17.Wszyscy uczestnicy urodzin zobowiązani są do przestrzegania ogólnego regulaminu Sali Zabaw oraz regulaminu urodzin.
Dziękujemy.
NR KONTA: 89124010951111001006242542